Siemaneczko. Przepraszam, że przez całe wakacje nie odzywałam się ani słowem, ale już jestem w Polsce w domku. Ogółem odkąd wróciłam to jestem smutna, ponieważ mój przyjaciel ma problemy z sercem i teraz przebywa w szpitalu, w domu jestem jak pod kloszem i jeszcze TĘSKNIĘ ZA ANGLIĄ, a może bym powiedziała, że za tym co się tam zdarzyło :( ! Cóż to co było już nie wróci .. Już niedługo powrót do szkoły ! 3 klasa gimnazjum testy tragedia ! Liczę tylko, że pierwszaki będą bardziej ogarnięte niż te zeszłoroczne ugh .. Na koniec jeszcze kilka fotek i do następnego ! :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz