Sie-ma ! Już prawie koniec wakacji .. Dziś brzydka pogoda non stop pada i nic nie można zrobić ! :/ Wolałbym wrócić do Anglii, tam jest wspaniale :( haha nie mam pojęcia o czym mogę dziś napisać, strasznie zamulona jestem.. Ten deszcz już mnie wykańcza, gdzie jest moje słońce ?! :(
____________________
ask: ask.fm/tyufghcvb
ig: instagram.com/sandru.la
snap: sandru.l
fb: www.facebook.com/sandra.kuprewicz
Mrs. Sandzia
wtorek, 26 sierpnia 2014
26.08.2014
piątek, 22 sierpnia 2014
22.08.2014
Siemaneczko. Przepraszam, że przez całe wakacje nie odzywałam się ani słowem, ale już jestem w Polsce w domku. Ogółem odkąd wróciłam to jestem smutna, ponieważ mój przyjaciel ma problemy z sercem i teraz przebywa w szpitalu, w domu jestem jak pod kloszem i jeszcze TĘSKNIĘ ZA ANGLIĄ, a może bym powiedziała, że za tym co się tam zdarzyło :( ! Cóż to co było już nie wróci .. Już niedługo powrót do szkoły ! 3 klasa gimnazjum testy tragedia ! Liczę tylko, że pierwszaki będą bardziej ogarnięte niż te zeszłoroczne ugh .. Na koniec jeszcze kilka fotek i do następnego ! :*
środa, 9 lipca 2014
09.07.14
Heej :)
Mamy wakacje, a u mnie jak zwykle nudy .. Więc w wyniku tego postanowiłam, że założę sobie bloga. Posty będę dodawać w wolnym czasie, aczkolwiek za 3 dni jadę do Włoch, a później lecę do Anglii, więc długo nie będę nic dodawała.
Hmm, to może coś o mnie ? Nazywam się Sandra, ale przyjaciele mówią na mnie Sandzia ;) Mieszkam w Białymstoku i jestem zwyczaaajną 15-latką. Tu macie moje zdjęcie:
Mamy wakacje, a u mnie jak zwykle nudy .. Więc w wyniku tego postanowiłam, że założę sobie bloga. Posty będę dodawać w wolnym czasie, aczkolwiek za 3 dni jadę do Włoch, a później lecę do Anglii, więc długo nie będę nic dodawała.
Hmm, to może coś o mnie ? Nazywam się Sandra, ale przyjaciele mówią na mnie Sandzia ;) Mieszkam w Białymstoku i jestem zwyczaaajną 15-latką. Tu macie moje zdjęcie:
_______
ask: ask.fm/tyufghcvb
insta: instagram.com/sandru.la
snap: sandru.l
Subskrybuj:
Posty (Atom)
