Mamy wakacje, a u mnie jak zwykle nudy .. Więc w wyniku tego postanowiłam, że założę sobie bloga. Posty będę dodawać w wolnym czasie, aczkolwiek za 3 dni jadę do Włoch, a później lecę do Anglii, więc długo nie będę nic dodawała.
Hmm, to może coś o mnie ? Nazywam się Sandra, ale przyjaciele mówią na mnie Sandzia ;) Mieszkam w Białymstoku i jestem zwyczaaajną 15-latką. Tu macie moje zdjęcie:
_______
ask: ask.fm/tyufghcvb
insta: instagram.com/sandru.la
snap: sandru.l
